חדשות

סעודת משיח ברוב פאר והדר

ביום שני שביעי של פסח תתקיים סעודת משיח ברוב פאר והדר בבית חב"ד מעלה אדומים מעמד מרגש ומרומם ,"משום שביום זה מאיר גילוי הארת משיח" הבעש"ט.

קרא עוד

סדנה לאפיית מצות לילדי מעלה אדומים/וידאו

בבית חב"ד שוב חותמים "מבצע" מוצלח והפעם מצה לכל ילד! מאות ילדים זכו גם השנה להשתתף בסדנא הייחודית של בית חב"ד,המשך ב"כתבה המלאה"

קרא עוד

ערב מרגש לרגל כ"ב שבט סיכום וגלריה

ביום שני כ"ב שבט נחתם האירוע הגדול והמכובד לנשות מעלה אדומים לזכות הרבנית מרת חי'ה מושקא שניאורסהאן אשת כ"ק הרבי מלובאוויטש.

קרא עוד

ערב נשים מרגש לרגל כב' שבט

כמידי שנה נשות מעלה אדומים חוגגות את ההילולה של הרבנית חיה מושקא שניאורסאן אשת הרבי מליובאוויטש, השנה האירוע ייתקיים באולם החצר שבכיכר יהלום,ביום שני יז' בשבט, מופע סטנד אפ מרהיב "אמא בחופשה"מאת:טלי אברהמי. לפרטים נוספים בכתבה המלאה .

קרא עוד

י' שבט תשעג

התוועדות לרגל היום הגדול י' שבט תתקיים במוצאש"ק פרשת בא,מתוועד הרב הגאון חי ברכץ שליט"א ראש ישיבת אור גבריאל בירושלים עה"ק. פרטים נוספיםב"כתבה המלאה".

קרא עוד

הדלקה מרכזית בכנס עם ראש העיר מר בני כשריאל

הרב שמלה עם חברי קהילת חב"ד הדליקו נרות חנוכה בכנס עם ראש העיר מר בני כשריאל/צפו.

קרא עוד

מסיבת חנוכה לילדים

כמידי שנה בית חב"ד מזמין את כל ילדי מעלה אדומים למסיבת חנוכה ענקית שתתקיים בקניון מעלה אדומים ביום רביעי 12/12/12 כח בכסליו בשעה 17:00, בתכנית מופע חינוכי ומשעשע של כוכבי הילדים "שלומי וסתם" סיפור מרתק על חג החנוכה,אמירת 12 הפסוקים,המון פרסים וסופגניות לרוב.

קרא עוד

מעלה אדומים חגגה יט כסליו גלריה & וידאו

ביום ראשון האחרון ברוב עם וברוב פאר והדר נערכה ההתוועדות המרכזית לרגל חג הגאולה י"ט כסלו.המשך בכתבה המלאה

קרא עוד

פעילות יט' כסליו לילדי גני חב"ד/גלריה

במסגרת חגיגות ראש השנה לחסידות התכנסו חיילי צ"ה ילדי הגנים בבית חב"ד ובין היתר צפו במופע קסמים חוויתי ומרתק אשר הוצג ע"י שליח חב"ד בקריית ארבע הרב ויקטור עטייה,צפו בגלריה המלאה.

קרא עוד

יט כסליו תשע"ג ההתוועדות הגדולה והמרכזית

ביום ראשון י"ח בכסליו, בשעה 19:00 תיערך ההתוועדות המרכזית לרגל חג הגאולה של אדמו"ר הזקן נ"ע, ההתוועדות תיערך בבית הכנסת "המרכזי"שברחוב הנחלים, רבני העיר הרב מרדכי נגארי שליט"א והרב יהושוע כץ, ישתתפו וישאו דברים בהתוועדות הגדולה. עד כה אישרו את השתתפותם במעמד ראש העיר בני כשריאל סנגני ראש העיר ואישי ציבור נוספים. האורח ונושא הנאום המרכזי באירוע יהיה הרה"ח מנחם מענדל גרונר שליט"א בנו של מזכירו האישי של הרבי .לפרטים נוספים בכתבה המלאה.

קרא עוד


ערב ראש השנה בבית חב"ד/גלריה

ערב ראש השנה בבית חב"ד,סליחות,שחרית,התרת נדרים וריקוד שמחה,גלרית תמונות ווידאו.

קרא עוד

חנוכת בית מש' קרא-איוונוב

במוצאי שבת ערב ראש השנה נערכה חנוכת הבית של מש' קרא איוונוב אשר קבעו את מושבם ברחוב הכינור במעלה אדומים.ידידים ומכרים באו לברך את המשפחה ביישוב טוב,חנוכת הבית הפכה במהרה להתוועדות חסידית כהכנה לראש השנה.

קרא עוד

חלוקת מצרכי מזון לקראת ראש השנה,היו שותפים

בימים אלה כשכל בית ישראל מתכוננים לקראת החגים הבאים עלינו לטובה,בית חב"ד דואג לאלו שאין ידם משגת,לאלו אשר שולחן החג שלהם יהיה חסר,כ150 סלים ובהם כל טוב חולקו היום לנזקקי העיר (ראו גלרית תמונות)ואנו פונים אליכם אנא תירמו סלים נוספים כדי שנוכל לשמח עוד משפחות לקאת החג.

קרא עוד

סליחות בבית חב"ד גלריה & וידאו

כהכנה לסליחות התקיימה התוועדות חסידית שעסקה בשאלה מדוע אחרי כל העבודה של החשבון נפש של חודש אלול ואחרי היום המיוחד של ח"י אלול שהוא כל החיות של החודש, מסיימים בקריאת התוכחות שבפרשת כי תבוא ובסליחות שבהם מוזכרים עניינים שהם נראים לכאורה כבלתי רצויים. הרב שמלה הסביר בטוב טעם מה שמוסבר בחסידות שבעצם בכל התוכחות גנוזות ברכות נעלות ביותר. הברכות בדרך כלל יכולות לרדת ולהתגלות למטה בעולם אבל יש דרגה בברכות שהיא נעלה יותר מזה ומשום כך הברכות אינן יכולות להתגלות בעולם כי אם כשהן סמויות בתוך תוכחכות.

קרא עוד

חי אלול הניגון והברכה,צפו

ביום ראשון התקיים מופע מרתק לרגל היום הגדול חי באלול,ע"י אמן הסיפורים והניגונים החסידיים הרב נח סוליש,צפו ברב אברהם שמלה מנהל בית חב"ד מברך את המשתתפים,וברגע של ריקוד של שמחה.

קרא עוד

סדנת שופר

בית חב"ד מ. אדומים מציע לכם סדנת שופר שנותנת לכם חלק ביצירת השופר ועיבודו מקרן איל לשופר נאה וכשר לקיום מצוות תקיעת שופר בראש השנה, פרטים נוספים בכתבה המלאה.

קרא עוד

חי אלול התוועדות חסידית מיוחדת

התוועדות חסידית מרתקת בשילוב מופע אמנותי המשלב ניגונים חסידיים עם סיפורים חסידיים,הארוע ייתקיים ביום ראשון אור לט"ז באלול בבית הכנסת חב"ד רחוב הנחלים 770 בשעה 20:30,פרטים נוספים בכתבה המלאה.

קרא עוד

קייטנת חב"ד מעלה אדומים בעיצומה!

הילדים נהנים משפע פעילויות וטיולים כאשר הדגש העיקרי הוא כדברי הרבי לתת לילד את הכלים לחזור ללימודים עם הרבה כוח, אמונה בה' ואהבת ישראל תחת הסיסמה "ואהבת לרעך כמוך" צפו בתמונות שיעשו לכם חשק לחזור לילדות

קרא עוד

התוועדויות יב' תמוז תמוז לגברים/נשים

בימים ראשון ושני בבית חב"ד מעלה אדומים,פרטים נוספים ב'כתבה המלאה'

קרא עוד